Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 17 лютого 2013 р.

Московський орден Кам'янець-Подільському владиці

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", сьогодні, 17 лютого 2013 року, Московський Патріарх Кирил привітав ієрарха Української Православної Церкви, архієпископа Кам'янець-Подільського і Городоцького Феодора з 55-річчям від дня народження. Пропонуємо повний текст привітання.  

Його Високопреосвященству, Високопреосвященнішому Феодору, архієпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Ваше Високопреосвященство! У день Вашого 55-річчя прийміть сердечні вітання з цією знаменною датою. Довгі роки Ваше життя було пов'язане з твердинею Православ'я — Свято-Успенською Почаївською лаврою, де Ви гідно виконували різні послухи: від келаря до намісника обителі. Там же, з часом, Господь сподобив Вас прийняти жереб апостольського служіння. 

Набутий досвід духовного й адміністративного керівництва допомагає Вам нині успішно управляти Кам'нець-Подільською єпархією, розвивати парафіяльне життя, просвіщати серця сучасників світлом істинної віри. 

Зважаючи на архіпастирські труди та у зв'язку з 55-річчям від дня народження, вважаю справедливим удостоїти Вас ордена святителя Інокентія, митрополита Московського і Коломенського, II ступеня. 

Молитовно бажаю Вам благодатного заступництва Цариці Небесної в подальшому служінні на користь Святої Церкви. Всещедрий Господь нехай береже Вас у доброму здоров'ї на многая літа. З любов'ю у Христі 

 + Кирил, Патріарх Московський і вся Русі