Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 26 лютого 2013 р.

Біометричні паспорти з'являться ще нескоро

Видачу біометричних паспортів українцям планують почати тільки у 2016 році. Про це повідомив голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук у вівторок, 26 лютого. Він зазначив, що міграційна служба підготувала проект постанови Кабміну, яким затверджується план введення документа. Уряд має затвердити його вже у березні і почати фінансування. В цілому, за словами Ковальчука, на реалізацію всіх заходів для введення біометричних паспортів, у тому числі на формування єдиного демографічного реєстру, необхідно 700-800 млн грн.

Ковальчук нагадав, що такі паспорти будуть містити електронний чіп із повною інформацією про його власника. Пізніше, припустив голова відомства, додатково в цей чіп може бути додана інформація із відбитками пальців власника документів. Головним завданням такого чіпа стане оперативне виявлення підроблених документів.
Біометричні паспорти з'являться ще нескоро
Нагадаємо, закон про впровадження електронних паспортів для українців набув чинності 6 грудня. Автори документа розраховували, що видача біометричних паспортів почнеться вже з 1 січня 2013 року.