Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 26 лютого 2013 р.

Церквам надішлють урядовий план святкування Хрещення

Уряд гідно організує святкові заходи на честь 1025-річчя з Дня Хрещення Русі для представників усіх конфесій. Про це в проекті Діалог з країною заявив президент Віктор Янукович, інформує Фокус. ua. «Ми працюємо разом з усіма конфесіями. З усіма, повторюю, конфесіями, які є на Україні. Рада, яка є при президенті, стала центром зі святкування 1025-річчю Хрещення Русі. Ми вже почали роботу і у нас немає протиріч. Дуже правильно, дуже розумно члени цієї ради організаційного підходять до підготовки святкування 1025-річчя Хрещення Русі», - сказав президент. 

Він підкреслив, що найближчим часом представники всіх конфесій отримають документи із зазначенням плану святкування Дня Хрещення. 

«Ми будемо запрошувати звідусіль наших однодумців, одновірців, представників інших конфесій. Це свято не тільки православних, але і свято цивілізаційного вибору ... яким пішов весь регіон Київської Русі. Це те місце, з якого почало міцніти наша держава. Головне, що почала міцніти віра людей у свої власні сили, віра людей в нашого Бога Ісуса Христа», - зазначив Віктор Янукович.

Церквам надішлють урядовий план святкування Хрещення