Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 9 лютого 2013 р.

Посол Франції у Білорусі написав книжку про ікони

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Білорусі Мішель Ренері написав книгу «Чудотворні ікони Білорусі», вступ до якої склали Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Патріарший Екзарх всієї Білорусі, а також Митрополит Мінсько-Могилевский архієпископ РКЦ Тадеуш Кондрусевич. Про це повідомили в офісі Римсько-католицької Церкви в Білорусі. «Книга «Чудотворні ікони Білорусі » представляє найбільш відомі та шановані на Білій Русі образи», - зокрема написав у своєму вступі Митрополит Тадеуш Кондрусевич. 

Він також зазначив, що автор провів величезну роботу зі збору, вивчення та систематизації матеріалу. В РКЦ додали, що на нещодавній зустрічі в резиденції посла Митрополит Тадеуш Кондрусевич підкреслив, що таку книгу могла написати тільки глибоко віруюча людина, якою і є пан Мішель Ренері. Митрополит також відзначив, що видання вийшло в світ у рік, коли відзначається кілька ювілеїв: 1700-річчя Міланського едикту, який дав свободу християнству, 1150-річчя створення слов'янської писемності святими Кирилом і Мефодієм, 1025-ліття хрещення Русі та 400-річчя обрітення Будславской ікони Божої Матері.

У свою чергу в посольстві Франції в Білорусі повідомили, що презентація книги відбудеться вже сьогодні, 9 лютого о 11.00 під час літературної зустрічі за участю Мішеля Ренері на ХХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку, що проходить в національному виставковому центрі «БелЕкспо» з 6 по 10 лютого.