Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 21 лютого 2013 р.

Намісник Лаври виявився ще й прогульником

Депутат Київради Олексій Давиденко заявляє, що депутати від Партії регіонів порушують регламент та голосують у карткою відсутнього намісника Києво-печерської Лаври митрополита Павла. Про це він повідомив під час виступу на сесії Київради. "Останній раз я бачив цього депутата Партії регіонів у Київраді 2 роки тому. Але сьогодні картка - депутата Київради Павла (Лебедя) справно голосує на користь Партії регіонів. Напевно, регіонали перейняли досвід колег з Верховної Ради і в порушення закону продовжують голосувати чужими картками", - підкреслив Давиденко. 

Як повідомляє прес-служба "УДАРу", депутат звернувся до секретаря Київради Галини Гереги з вимогою стежити за дотриманням регламенту і вилучити картки відсутніх депутатів. Зазначимо, що настоятель Павло не раз ставав героєм резонансних сюжетів українських ЗМІ. Так, раніше повідомлялося про те, що він, будучи також митрополитом Вишгородським і Чорнобильських УПЦ МП, побудував собі розкішний заміський особняк. 

Намісник Лаври виявився ще й прогульником
Як повідомлялося раніше, між Павлом і журналістками видання "Кореспондент" відбувся конфлікт. Владика назвав її стервою, а фотографа Наталію - мавпою. Крім цього, він забрав у неї мобільний телефон і погрожував "кинути в натовп".