Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 3 лютого 2013 р.

Путін "спіонерив" чужу промову для ієрархів РПЦ

Виступаючи на зустрічі з представниками Російської Православної Церкви, президент Володимир Путін повністю повторив фразу голови кремлівської адміністрації Сергія Іванова, сказану восени минулого року, пише КоммерсантЪ. Напередодні Путін заявив про необхідність підвищувати роль Церкви, зазначивши, що "розмивання духовних основ веде до руйнування єдності країни, зривів в революції". "Багато в чому саме з розмивання духовних і національних основ, з справжнього цькування Російської православної церкви та інших наших традиційних конфесій - починалося руйнування єдиної країни, її зрив в революції й потрясіння" - ця фраза повторювалася у промовах обох політиків. 

Блогери спільноти ru_politics в Живому журналі зазначають повний збіг у виступах Володимира Путіна на зустрічі з ієрархами Архієрейського собору 1 лютого й керівника адміністрації президента Сергія Іванова на Всесвітньому російською народному соборі в жовтні минулого року. На зустрічі президент також сказав Архієрейському собору, що "треба йти від вульгарного розуміння світськості". 

Путін "спіонерив" чужу промову для ієрархів РПЦ
"Сенс зводився до того, що людина має право стирати грань між церквою й державою хоч до повного зникнення й здійснювати їх змичку в своїй душі, а церква разом з державою мають як вміють допомагати цьому", - сказав Путін