Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 20 лютого 2013 р.

Митрополит Димитрій привітав єпископа Юліана

19 лютого 2013 року виповнилась перша річниця з дня архиєрейської хіротонії вікарія Львівської єпархії, Преосвященного єпископа Городоцького Юліана. Редакція інтернет-проекту "Помісна Церква" публікує текст вітання Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія з цієї нагоди. 

Ваше Преосвященство! 
Дорогий собрате у Христі, Владико Юліане! 

Вітаючи Вас цього дня, я найперше молитовно звертаюсь до Всемилостивого Бога і Пастиреначальника Христа, прохаючи для Вас укріплення на обраному шляху служіння Святій Церкві! Ви молодий віком і молодий за часом свого архиєрейського служіння, а відтак бажаю Вам постійної духовної тверезості і молитовного бдіння, аби ласка і направляюча правиця Божа завжди перебувала над Вами. 

Я зичу вам духовних злетів, але з постійною пам'яттю слів святого Первоверховного апостола Павла, який казав: "Собою ж не похвалюся вовік". Разом із цим як Ваш безпосередній керівник і очільник Львівської кафедри закликаю Вас невпинно трудитись на благо і процвітання нашої Української Православної Церкви Київського Патріархату вцілому і Львівсько-Сокальської єпархії зокрема, закликаю Вас ніколи не зупинятись на досягнутих успіхах і завжди бачити попереду все нові й нові площини для своїх трудів. 

Многих літ Вам, дорогий Владико, і нехай мир Господній завжди перебуває з Вами!

 + Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський

Митрополит Димитрій привітав єпископа Юліана