Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 24 лютого 2013 р.

Мексиканські "Захисники Христа" ставали секс-рабами

Мексиканські правоохоронні органи розігнали організацію релігійних фанатиків-християн, ватажок якої примушував віруючих до сексуальних оргій, повідомляє NEWSru.com. Про витончених знущаннях розповіла на прес-конференції дружина одного з лідерів секти «Захисників Христа» - Бланка Кастро. Засновником секти є іспанець Ігнасіо Гонсалес де Арріба, який видавав себе за нове втілення Ісуса Христа під кличкою Маестро Фенікс. З 2004 року він вербував послідовників у різних країнах за допомогою інтернету, пропонуючи прослухати курси «біопрограмування», альтернативної медицини, розвитку екстрасенсорних здібностей і сексуальності. 

Своїм послідовникам Арріба обіцяв вічне життя і багатство. Для Бланки Кастро кошмар почався після того, як в 2009 році вона вийшла заміж за одного з «апостолів» - керівника філії секти «Захисників Христа» у Венесуелі Лосанхера Хосе Аренаса Сеговію. Зі слів жінки, вона піддавалася згвалтуванням, у тому числі груповим, приниженням, а також була позбавлена ​​свободи. Слідчі перевіряють і версію, що в сексуальних оргіях Арріба використовував дітей. 

Він також стверджував, що Бог схвалює безладні сексуальні зв'язки і багатоженство. За словами Арріба, в день потрібно вступати в статеві стосунки принаймні з трьома жінками.З послідовників стягувалася «церковна десятина». І щоб виплатити її, жінок примушували до проституції. Також в сектантів заохочували прояви бісексуальності, і вони повинні були вступати в статеві зв'язки один з одним.

Мексиканські "Захисники Христа" ставали секс-рабами
Лише через 10 місяців Бланке Кастро вдалося здійснити втечу і пробратися в Перу. За даними аргентинської організації Victim Support Network, філії «Захисників Христа» діють в 80 країнах світу. Тільки в Мексиці налічується 4 тисячі послідовників цього вчення, а в усьому світі їх число досягає 14 тисяч чоловік.