Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 21 лютого 2013 р.

Ієромонах з білого "Мерседеса" свою провину визнав

Ієромонах Ілля (Павло Сьомін) сьогодні на засіданні суду визнав провину в скоєнні ДТП на Кутузовському проспекті Москви, жертвами якого стали дві людини, передає ІТАР-ТАРС. Дорогомілівський районний суд Москви приступив до слухань у справі при великій кількості журналістів. Після встановлення осіб учасників процесу і роз'яснення їм прав суд заслухав обвинувальний висновок і звернувся до ієромонаха з питанням про ставлення до пред'явленого йому обвинувачення. «Провину визнаю», - сказав обвинувачений. ДТП сталося біля будинку №30 на Кутузовському проспекті в ніч на 16 серпня 2012 року. 

«Мерседес Гелендваген» врізався в огорожу, встановлену під час ремонту дороги. У результаті загинули двоє робітників, ще один постраждав. Водій з місця аварії зник.За підозрою у скоєнні ДТП був затриманий власник машини - ієромонах Ілля. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. 

Ієромонах з білого "Мерседеса" свою провину визнав
27 грудня підозрюваному було пред'явлено звинувачення за ч. 5 ст. 264 КК РФ - "Порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів, що призвело з необережності смерть двох або більше осіб».