Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 19 лютого 2013 р.

На суді "свободівці" побили отця В'ячеслава

4 травня 2012 року група молодих людей, мотивуючи свої дії боротьбою з незаконною забудовою парку, напала на тимчасовий наметовий храм на місці майбутньої церкви в столичному парку Перемоги, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Nr2.ru. Нападники зруйнували іконостас та церковне начиння, застосували сльозогінний газ, скалічили охороняла територію собаку, ударивши її лопатою.Тепер в Дарницькому суді Києва проходять судові засідання по цій справі.

На останньому засіданні потерпілим церковнослужителям для того, щоб потрапити в будівлю суду, довелося пройти через групу 10-15 чоловік, які тримали символіку партії «Свобода». Вони мітингували на користь підсудного, якого вдалося затримати під час інциденту в парку Перемоги."Вони кричали «Слава героям!» і заважали нам пройти, загороджуючи прохід, коли я проходив повз мітингувальників, троє напали на мене і почали наносити удари з різних боків", - розповів священик В'ячеслав, настоятель храму Всіх святих воїнів.

Православна громадськість в особі представника організації «Православний вибір» Дмитра Жукова ухвалила рішення виставити свій пікет, щоб не допустити повторного нападу на священика. Наступне засідання суду призначено на 22 лютого.