Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 8 лютого 2013 р.

Православні росіяни проти Христа-суперзірки. Відео

У Липецьку пройшла православна акція протесту. Активісти з числа місцевих жителів за підтримки однодумців з інших міст зажадали від влади заборонити демонстрацію рок-опери "Ісус Христос - суперзірка" петербурзького театру "Рок-опера". В той же час, представник Липецької єпархії о. Алексій Носач, навпаки, рекомендує цю оперу для невіруючих:

- Стосовно рок-опери «Ісус Христос - суперзірка» Російською Церквою не було ще висловлено однозначного судження. Вільне літературно-музичне трактування євангельських подій, звичайно, для віруючого і вже повністю воцерковленної людини є неприпустимим. Однак, для людей невіруючих популяризація особистості Христа (навіть з варіативним спотворенням євангельської історії) може принести користь, оскільки здатне пробудити живий інтерес до подальшого вивчення справжнього Євангелія. 

У радянський період саме через рок-оперу «Ісус Христос - суперзірка» багато молодих людей знайшли свій шлях до Бога. Тому заборона на зазначену рок-оперу в сучасному, секулярному суспільстві, що віддаляється від Бога,  бачиться непродуктивним. Парафіянам Руської Церкви ми можемо рекомендувати не відвідувати даний захід, але для невіруючих людей ми визнаємо його корисним.