Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 9 лютого 2013 р.

Відомий богослов відкрив таємницю ісламу

Один з провідних єгипетських богословів і духовний лідер «Братів мусульман» Юсуф Аль Карадаві розкрив в інтерв'ю телеканалу Arab TV секрет довговічності і поширення ісламу в світі. Він полягає в шаріатському законі про покарання за відступництво від ісламу, далекоглядно запропонованим Мухаммадом (Бухарі к.9. Т.84. Хадис 87).«Якщо ми усунемо покарання за відступництво від ісламу - іслам взагалі припинить існування. Іслам закінчився б відразу після смерті пророка, якби не цей закон. Тобто протистояння відступництва - це те, що зберегло іслам до сьогоднішніх днів », - заявив єгипетський імам. 

 «У сурі« Трапеза »5:33 сказано:« Дійсно, відплата тих, які воюють з Аллахом і Його посланцем і намагаються на землі викликати нечестя, в тому, що вони будуть убиті, або розп'яті, або будуть відсічені у них руки і ноги навхрест, або будуть вони вигнані з землі ... ». Згідно з тлумаченням Абу Кулаби, ця сура говорить про відступників від ісламу. І багато хадісів - не один чи два, а багато, переказані прихильниками Мухамеда, говорять про те, що кожен відступник від ісламу повинен бути вбитий. 

Відомий богослов відкрив таємницю ісламу
Наприклад, хадис ібн Аббаса говорить: «Убийте того, хто змінить свою віру». Хадис ібн Масуда: «Убийте тих трьох злочинців: перелюбника, вбивцю і відступника, який залишив нашу умму». І це далеко не всі висловлювання Сахаб про відступників », - підкреслив Юсуф Аль Карадаві.