вівторок, 5 лютого 2013 р.

Сектант "лікував" дитину поки та не померла. Відео

Лікування молитвами убило немовля і ледь не коштувало життя його матері. у цьому переконані родичі породіллі з Дзержинська на Донеччині. Вони стверджують, що чоловік-сектант, якому віра забороняє звертатися до медиків, не дозволяв молодій матусі лікуватися і рятувати новонароджену дівчинку. "Ім'ям Ісуса Христа наказую тобі померти, ім'ям Ісуса Христа наказую тобі піти", - саме такі слова почули родичі 26-річної Насті. Так її лікував чоловік із братами по вірі. Тому вони відразу викликали міліцію.

"У дівчини були зав'язані руки і ноги, рот заклеєний скотчем. Не давали 4 дні пити, сказали, що виганяють бісів. А якщо годувати - біс буде рости, якщо не годувати - значить біс помре", - пригадує тітка постраждалої. Щоб увійти у квартиру і врятувати маму із дитям, правоохоронцям довелося викликати МНСівців і виламувати двері: "Чоловіком потерпілої була вчинена спроба опору, він не пускав нас до кімнати, де знаходилася його дружина, при цьому намагався читати якісь незрозумілі молитви неросійською мовою на адресу працівників міліції", - пригадує старший слідчий Управління УМВС в м. Дзержинськ Денис Чебуров.

Сектант "лікував" дитину поки та не померла. 
Жінка і раніше страждала на психічні розлади, але, за словами її родичів, чоловік забороняв їй лікуватися. Його рідні і досі переконані, що психіатрична лікарня Насті б не зарадила. Настю таки шпиталізували у психіатричну лікарню – зараз вона у важкому стані. А от новонароджену Вірочку врятувати не вдалося. У неї була вроджена вада серця. Проте батько написав відмову від лікування. І повіз дитину в Дніпропетровськ. Дорогою дівчинка померла. "Якщо б цій дитині було зроблена поетапна операція - я не кажу, що це за однин момент було б зроблено, то дитина жила б здоровою", - каже завідувач амбулаторією у м. Дзержинськ Микола Дейниченко У міліції кажуть, тепер батькові загрожує покарання за ненадання медичної допомоги, що передбачає піврічне обмеження волі.Лікування молитвами убило немовля і ледь не поховало його матір.