Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 26 лютого 2013 р.

Віктор Ющенко боїться духів і літаючих відер

На території, де колишній президент Віктор Ющенко споруджує нібито культурний центр в Івано-Франківській області, побудували каплицю. Як пише "Комсомольская правда в Украине", каплицю спорудили, щоб відганяти нечисту силу. "Каплицю Ющенко поставив вже пізніше, нечистої сили боїться, - сказав місцевий житель. - Там в будинку таке творилося - і відра літали, і двері самі по собі відчинялися! Але після того як побудували церкву, а маєток освятили, начебто все затихло". Віктор Ющенко, зі слів гуцулів, з сусідами в хороших відносинах: завжди вітається і іноді на своєму джипі підвозив дітей зі школи. 

"Як Ющенко до нас зачастив, в заповіднику заасфальтували дорогу. Правда, взимку її чистять тільки до приїзду господаря і далі котеджів її зовсім немає, але і на тому спасибі. Крім того, ще більше туристів стало приїжджати, а це наш основний заробіток", - додав житель Татарова. При цьому ходять чутки, що лідер КПУ Петро Симоненко недавно і собі купив будинок у Карпатах. 

Як повідомляв ТСН.uа раніше, вже цієї весни в Карпатах можна буде відпочити в готелі екс-президента Віктора Ющенка. Зокрема, вже завершується будівництво котеджного містечка поблизу своєї дачі в заповідній зоні Прикарпаття. Сусіди третього президента чекають відкриття готелю з нетерпінням, оскільки розраховують на роботу.