Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 7 лютого 2013 р.

Поки реставрували вкрали 1,5 мільйони

Під час реставрації проїжджої частини Андріївського узвозу компанія-підрядник з виконання робіт незаконно заволоділа бюджетними коштами на суму понад 1,3 млн грн. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Головне управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації (КМДА). Як повідомляє джерело, посадові особи компанії підробили витрати і надали їх замовникові, яким у даному випадку і виступало Головне управління КМДА. Також стало відомо, що за даним фактом порушено кримінальну справу. 

У прокуратурі Києва підтвердили, що інформація про даний факт внесена у єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) і вже розпочате досудове розслідування за ст. 15, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення). Раніше повідомлялося, що у 2011 Головне управління капітального будівництва КМДА уклало угоду з ТОВ В-Б-С на реконструкцію Андріївського узвозу. Зазначимо, що вартість операції склала 34,66 млн грн.  

Компанія-переможець повинна була виконати роботи I черги будівництва - реконструкція інженерних мереж, благоустрій та озеленення вулиці з реконструкцією дорожнього покриття. Раніше повідомлялося, що голова КМДА Олександр Попов своїм розпорядженням № 49 від 15 лютого 2012 року затвердив проект Реконструкція та ремонт забудови, благоустрій території, реконструкція інженерних мереж на Андріївському узвозі у Подільському районі Києва.