Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 3 лютого 2013 р.

Наш Президент та їхній Патріарх обмінялись вітанням

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква» з посиланням на Інформаційну службу Архієрейського Собору РПЦ та Прес-службу Президента України, Президент України В.Ф. Янукович надіслав вітання учасникам Архієрейського Собору Російської Православної Церкви. В свою чергу, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило від імені єпископату Російської Православної Церкви подякував Президентові України за привітання, направлене на адресу учасників Архієрейського Собору.

****

Учасникам Архієрейського Собору Руської Православної Церкви

Ваша Святосте! Вельмишановні архіпастирі!

Радий вітати вас з проведенням Архієрейського Собору Руської Православної Церкви.

Завдяки своїй активній різнобічній діяльності Православна Церква в Україні є однією з найбільш шанованих інституцій. Особливо необхідно відзначити її піклування про духовний і моральний стан нашого суспільства.

Безперечна заслуга в цьому належить Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру. Його мудрі зусилля, спрямовані на розвиток церковного життя та подолання існуючих проблем, усіляко підтримуються віруючими України та є важливим компонентом стабільності релігійної ситуації в нашій країні.

Упевнений, що результати Архієрейського Собору послужать основою подальших благословенних трудів Церкви.

Бажаю вам міцного здоров'я, добра і миру.

З повагою
Віктор Янукович

 ****


Его Превосходительству Виктору Федоровичу Януковичу, Президенту Украины

Ваше Превосходительство, глубокоуважаемый Виктор Федорович!

От имени епископата Русской Православной Церкви сердечно благодарю Вас за теплые слова приветствия, направленного в адрес участников Архиерейского Собора.

Члены Собора выражают Вам искреннюю благодарность за понимание высокой общественной роли нашей Церкви, которая на протяжении многих столетий является основой единения братских народов.

Созидание сильного государства зависит не только от экономических и социальных процессов, но и от духовного состояния народа. Уверен, что развитие церковно-государственных отношений в Украине создаст условия для духовного и нравственного оздоровления общества, для упрочения мира и согласия между гражданами страны.

Всемилостивый Господь да дарует Вам крепкое здоровье, благоденствие и помощь в служении народу Украины.

С глубоким уважением

+КИРИЛЛ, ПАТРИАРХ МОСКОВСКИЙ И ВСЕЯ РУСИ