Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 12 лютого 2013 р.

Священиком захотів бути навіть злодій!

Крадіжка у Кременецькому районі дивує своєю нахабністю. В обідню пору, поки в церкві не було ні священика, ні парафіян, 20-річний хлопець розбив вікно та проник в середину. Спершу зайшов у ризницю. Там переодягнувся в богослужбовий одяг священика. Далі знахабнів іще більше – запалив свічки та почав "відправляти службу Божу". Як розповідав сам зловмисник, хотів приміряти на себе роль священнослужителя. Та й на цьому «подвиги» лиходія не завершилися. 

Не втримався перед спокусою поцупити декілька дрібничок та дріб'язок із церковної крамниці. Декілька образків, кухонний ніж, пахуче миро, книжка на релігійну тематику, 5 літрів церковного вина, а ще сім гривень, десять російських рублів, один долар США, 11 тисяч білоруських рублів – такою була здобич крадія. Із цим «скарбом» молодик покинув храм, щоправда священицького одягу так і не скинув. 

Незнайомий молодик у священицькій ризі одразу привернув увагу селян. Аби розібратись у тому, що відбувається, люди звернулись до міліціонерів. Першими на допомогу громаді села відгукнулися дільничні, вони і з’ясували істинні мотиви незнайомця. Церковне майно впізнав настоятель храму, тож зловмиснику не залишалось нічого іншого, окрім як зізнатись у скоєному. 

Священиком захотів бути навіть злодій!
З’ясувалося, що 20-річний житель села Великі Млинці уже мав неприємності із Законом, не уникне їх і зараз. Зловмиснику інкримінують частину 3 стаття 185 Кримінального кодексу України - крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу, повідомили "20 хвилин" у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.