Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 15 лютого 2013 р.

70% ув'язнених Франції - мусульмани

Останні опитування показують, що 32% французів поділяють ідеї правоцентристської партії «Національний фронт» на чолі з Марін Ле Пен, що активно виступає за обмеження міграції з мусульманських країн, пише «Седмиця» з посиланням на themuslimissue. 54% французів вважають, що французький уряд дав занадто багато свободи мусульманам, які роблять іслам частиною громадського життя країни.Проблеми з мігрантами-мусульманами захлиснули Францію з особливою силою після підписання Шарлем де Голлем у 1973р. так званого євро-арабського договори співпраці. 

На даний момент кожен, хто говорить про проблеми міграції та ісламізації в країні, негайно піддається переслідуванням і звинуваченнями в ісламофобії і нетолерантності. Мусульмани при кожній нагоді скаржаться на нетерпиме ставлення до них у Франції, в той час як поведінка самих мусульман інакше як злочинним назвати не можна, вважає themuslimissue. 

Французькі ЗМІ не втомлюються повідомляти про щомісячні заворушеннях, щотижневі підпали та щоденних згвалтування за участю мусульман. Жінки більше не можуть спокійно ходити по вулицях французьких міст, не побоюючись переслідувань з боку ісламської молоді. Хвиля ісламської злочинності б'є всі рекорди. 70% ув'язнених у в'язницях Франції складають мусульмани.