Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 12 лютого 2013 р.

Грецький Митрополит заступився за "Зорю"

Партія «Золота Зоря», незважаючи на успішне проходження в Парламент і статус третьої за популярністю громадської організації в Греції, продовжує залишатися об'єктом критики і бойкотування з боку ЗМІ. Заборонити «неонацистську організацію» вимагають великі європейські чиновники і багато грецькі політичні партії. Свою думку з цього приводу висловив митрополит Калаврітській Амвросій. Наводимо уривки з його виступу, яка стала об'єктом нещадної критики з боку провідних ЗМІ Греції. 

За словами владики Амвросія, недопуск представників партії «Золота Зоря» на більшість телевізійних телеканалів, а також небажання президента країни запросити лідера цієї партії на нараду представників парламентських партій свідчить про «відсутність демократії в Греції» та «грубо порушує права частини грецьких громадян». 

Митрополит Амвросій виступив з різкою критикою лівих і ліберальних партій Греції, зазначивши що «вони поміняли імена, але не ідеологію». За його словами погляди лідерів Комуністичної партії Греції та СІРІЗА загрожують національному суверенітету Греції через свою протурецьку та антинаціональну спрямованість. Крім того радикальні прихильники цих партій повантажили Афіни і інші великі грецькі міста «в хвилю насильства і безладів». У Греції демократія сьогодні «перекручена і важко хвора», підсумував свій виступ владика Амвросій.

Про це сьогодні повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на сайт agioritikovima.gr.