Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 27 березня 2013 р.

21-ї річниця Внутрішніх військ України. Фото

26 березня 2013 року о 16 годині у Головному управлінні внутрішніх військ МВС України відбулося урочисте святкування 21-ї річниці Внутрішніх військ МВС України. Військовослужбовцям Внутрішніх військ відведена велика і важлива роль у системі охорони правопорядку. Це і охорона стратегічних об'єктів, дипломатичних представництв, служба по охороні громадського порядку в населених пунктах нашої держави, а тому високий професіоналізм військовослужбовців внутрішніх військ здобув заслужений авторитет і повагу в суспільстві.

У святкуванні взяв участь голова Синодального управління духовно-патріотичного виховання прот. Димитрій Садов'як і секретар Ради з питань душпастирської опіки при Міністерстві Оборони України полковник Ігор Гриб.

Президент України Віктор Янукович особисто привітав особовий склад і ветеранів внутрішніх військ та подякував їм за сумлінну службу. Після свого привітання Віктор Федорович Янукович вручив державні нагороди тим військовослужбовцям, які внесли вагомий внесок у зміцнення законності та правопорядку, боротьбу зі злочинністю, зразкове виконання службового обов'язку та високий професіоналізм.

На святкуванні також були присутні командувач внутрішніх військ МВС України Станіслав Шуляк, аташе з військових питань Франції, Великобританії та Азейбарджану, представники духовенства та інші поважні гості.