Субота, 2 березня 2013 р.

Предстоятель УПЦ звернувся до розкольників. Відео

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на офіційний сайт УПЦ, цими днями Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до осіб, котрі захопили Воскресенський храм на Печерську. Для цього було записане особливе відеозверненя.

Шановні брати і сестри! В Свято-Воскресенській церкві зчинилося непорозуміння і уже біля місяця не звершуються богослужіння. Наступає Великий піст і хочеться побажати всім вам, щоби ви найшли істину, яка вас об`єднує, а не розділяє. Я прикликаю вас всіх від цього мирного становища і прошу Сергія Васильовича, а також духовенство і всіх вірних, найти в собі сили перемогти ту ситуацію, яка не повинна бути в Церкві. Бо Церква - храм Божий, де ми зустрічаємся з Богом. Я хочу прикликати на вас Боже благословення, щоб мир Христовий господствував у ваших серцях, щоб ви найшли між собою мужність і силу, щоб храм був у вас храмом і братська любов була справжньою християнською любов'ю.

Я закликаю вас до мира і любові особливо на передодні посту. Дайте можливість, від кого залежить, щоб храм став знову храмом і не викликав соблазну своїм станом на сьогоднішній день. Я вірю, що так воно буде, що ви виконаєте Указ Священноначалія і страх Божий запанує серед вас. Нехай люди знову моляться там як молились і Бог нехай усіх благословить.