Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 21 березня 2013 р.

Книга в подарунок: Папі з Москви передали книжку

Учора, 20 березня 2013 року  в будівлі держсекретаріату Ватикану Папа Франциск зустрівся з представником Московського патріархату. Митрополит Волоколамський Іларіон  передав понтифіку "теплі привітання і вдячність за молитви від Святійшого патріарха Московського Кирила", зазначивши, що глава РПЦ уважно стежив за обранням і інтронізацією Франциска. Представник РПЦ передав понтифікові книгу патріарха Кирила "Свобода і відповідальність" в перекладі іспанською мовою, а також ікону із зображенням Божої Матері.

"Перші кроки Вашої Святості після обрання були відзначені смиренням", - сказав митрополит РПЦ. "У мене немає смирення, і я прошу вас молитися за те, аби Господь дарував мені його", - відповів Франциск. Розмова велася іспанською та російською мовами.

Зазначимо, вперше після розколу католицької і православної церкви, який стався у 1054 році, інтронізацію Папи Римського 19 березня відвідав Вселенський патріарх Варфоломій - архієпископ Константинопольський, який вважається духовним главою Православної Церкви.