Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 18 березня 2013 р.

Не всяка борода канонічна: піймали шахрая. Відео

На Київщині правоохоронці буквально за руку впіймали псевдосвященика, йдеться у сюжеті "Новин 2+2". Псевдобатюшка промишляв у заторах - у водіїв видурював гроші, нібито, на Свято-Георгіївський монастир. Принаймні саме його назва та фото містились на скриньці для пожертв. А крім того, прямо на дорозі шахрай пропонував експрес-освячення авто. Територія, яку відпрацьовував панотець: в'їзд до столиці з боку Борисполя та, власне, саме місто-супутник. Саме там кремезного бороданя у рясі нерідко бачили на узбіччі. 

А ось пані Валентина, яка працює у супермаркеті, неодноразово бачила чоловіка серед покупців. Він з'являвся зазвичай надвечір. Жінка, каже, одразу запідозрила, що той самозванець. Бо тест від продавчинь на знання релігійних свят він не пройшов. У міліції кажуть, що до чоловіка довго придивлялися. Бо у рясі та з хрестом він виглядає як викапаний священнослужитель. 

Навіть після того, як правоохоронці доправили панотця до райвідділку - з ролі той не виходив. Однак виявилось, що псевдобатюшка майже рік перебуває у державному розшуку. Уродженець Запоріжжя у серпні засвітився на псевдомінуванні запорізької багатоповерхівки. Тоді з будинку евакуювали всіх мешканців. Мінера, хоч той назвався чужим ім'ям - вирахували. Та на судові засідання псевдомінер не з'являвся: чкурнув у невідомому напрямку. Де він переховувався донині, правоохоронці не знали. Але тепер відповідати йому таки доведеться - під конвоєм його етапували до Запоріжжя.