Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 22 березня 2013 р.

Йому не сподобається: зробила портрет Папи з...

Американська художниця Нікі Джонсон з міста Мілуокі створила великий портрет Папи Бенедикта XVI з презервативів у відповідь на його критику використання їх під час сексу. Як повідомляє The Huffington Post, художницю образила заява колишнього понтифіка про те, що презервативи можуть погіршити епідемію СНІДу в Африці. Бенедикт XVI сказав це ще в 2009 році. "Тоді я подумала: "Що?" І зрозуміла, що маю якось відповісти на це", - пояснила Джонсон.

Саме тоді, в 2009 році, жінка задумала створити незвичний портрет лідера католицької церкви. На створення шедевру їй знадобилося 17 тисяч різнокольорових презервативів. Робота тривала три роки. Але коли вона була завершена, Папа Бенедикт XVI зрікся Святого престолу.

Деякі люди засуджують мій задум. Кажуть, що якби я створила такий портрет пророка Мохаммеда, то мене б закидали каміннями чи щось на зразок того. Але життя в цій країні тим чудове, що ми можемо вільно висловлювати свої переконання і відстоювати свою точку зору", - пояснила американка. Тепер, за словами Джонсон, портрет Папи Бенедикта XVI послужить для популяризації безпечного сексу і відкритого діалогу про сексуальність.