Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 3 березня 2013 р.

Вселенський Патріарх привітав наукову конференцію

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква",  3 та 4 березня Міжпарламентська Асамблея Православ'я (МАП) в Стамбулі (Константинополі) організувала дводенну конференцію «Соціальний вимір монотеїстичних релігій», в конференц-залі готелю «Ренесанс Істанбул Босфорус». Відкрив конференцію пан Джемаль Чічек, Спікер Великих національних зборів Туреччини, а з привітанням до присутніх звернувся Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій.

До виступу були запрошені представники з області парламентаризму, політики, академічних кіл та загальної релігійної думки. У роботі конференції візьме участь Президент Генеральної Асамблеї МАП депутат Державної Думи Російської Федерації пан Сергій Попов, Генеральний секретар МАП депутат Парламенту Греції пан Анастасіос Нерантзіс, депутати-члени МАП з Вірменії, Грузії, Білорусі, Казахстану, Кіпру, Сербії, Судану , Єгипту, Польщі та Румунії.

Вселенський Патріарх привітав наукову конференцію
Засідання Міжнародного Секретаріату та голів комісій МАП відбулося 2 березня, а в неділю вранці депутати були присутні на Божественній Літургії у патріаршому храмі Св.Георгія у Фанарі і були прийняті Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм.