Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 7 березня 2013 р.

Греко-католикам на дереві з'явилася "Богоматір". Фото

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на "Новий Погляд", у Стрию, що на Львівщині, з 6 березня триває справжнє паломництво до парку поблизу церкви святих Володимира і Ольги. Там на зрубі дерева з’явився образ, який візуально дуже нагадує образ Богоматері. Протягом дня та ночі на 7 березня до місця об’явлення сходилися тисячі мешканців Стрия та довколишніх сіл. Люди дивувалися та молилися, передає кореспондент "Погляду" із Стрия.

Лик "Діви Марії" прикрасили квітами, поруч на тому ж дереві повісили образок. Не дивлячись на те, що офіційного коментаря від представників Церкви, як і від настоятеля храму отця Михайла Ільницького, наразі немає, більшість людей переконані в особливій святості зображення. Цікаво, що образ на дереві з’явився того ж дня, коли в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії, владика Тарас Сеньків, голова Патріаршої комісії з питань євангелізації УГКЦ, провів зустріч голів єпархіальних комісій з питань євангелізації.


6 березня у Стрию, як раз були присутні духовні особи з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської архиєпархій, Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької і Бучацької єпархій. Фото Наталки Карпенкової