Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 8 березня 2013 р.

Отець колись таке "чудо" бачив, а нині - вагається

«Церква не може в тій хвилині підтвердити, що то дійсно є чудо, яке об’явилося тій особі. Слід розуміти, що чудо може об’явитися одній особі. І всі можуть дивитися, підтверджувати це чи не підтверджувати, а та особа буде переконувати у тому, що вона бачить. А побачила чудо та жінка, яку отець Михайло не раз закликав до спільної молитви, а вона не завжди дослухалася. Можливо, в такий спосіб Господь хоче до неї промовити», - про це у коментарі «Погляду» розповів отець Іван Барабаш, настоятель Храму Всіх Святих Українського Народу (м. Стрий).

За словами отця Івана Барабаша, такий силует, який з’явився в Стрию, є непоодиноким випадком. «Я теж на цьому місці був. Придивлявся. Скажу так: силует як силует. Я такі силуети бачив у багатьох місцях. Для прикладу на Жовківщині на стіні церкви років 15 тому. Ми туди приїздили молитися. Але цікаво, що коли закривали один прожектор, цей силует пропадав. А з часом зображення зникло саме по собі», - розповів настоятель Храму Всіх Святих Українського Народу.

Отець колись таке "чудо" бачив, а нині - вагається
Відтак, отець Іван Барабаш підкреслив, що до цілковитого визнання цього об’явлення чудом, повинен минути час. «Церква усі ці речі вивчає, спостерігає, дискутує. Так само і в цій ситуації. Силует справді є. Зараз ми чекаємо науки від владики», - підсумував настоятель Храму Всіх Святих Українського Народу.  

Нагадаємо, у Стрию на Львівщині триває справжнє паломництво до парку поблизу церкви святих Володимира і Ольги. Там на зрубі дерева з’явився образ, який візуально дуже нагадує образ Богоматері.