Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 14 березня 2013 р.

Соціальна реабілітація в Дніпропетровську. Відео

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Дніпропетровську єпархію УПЦ Київського Патріархату, 11 березня в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася прес-конференція «При Свято-Благовіщенському жіночому монастирі відкрита програма соціальної реабілітації алко та наркозалежних, а також для що вийшли з місць позбавлення волі жінок». Прес конференція була організована і профінансована відділом по церковній благодійності і соціальному служінні УПЦ КП.

У прес-конференції взяли участь:

• Матінка Наталія, настоятелька Свято-Благовіщенського жіночого монастиря

• Директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Анатоліївна Герліванова

• Директор православного геріатричного центру «Спас» Тетяна Вікторівна Тесленко

Першою слово взяла Матінка Наталія, вона сказала:
Споконвіку монастирі відкривалися для того, щоб люди шукали там духовної підтримки. Наш монастир надає допомогу людям, які потребують підтримки, наприклад престарілим людям, дітям-сиротам. Усіх, хто хоче долучитися до такого доброго діла, запрошуємо приїздити до нас в Свято-Благовіщенський жіночий монастир, який знаходиться у Царичанському районі села Прядівка, на вул. Мечникова 4-а. Також можна звертатися за телефоном - 0974232301.

Також закликаємо всіх охочих, людей, які хочуть змінити своє життя, позбутися поганих звичок, відвідати наш монастир і поділитися своїми проблемами. Вже є приклади людей, які виправилися, пішли на роботу, допомагають іншим людям. Деякі з них залишилися в монастирі.

Тетяна Тесленко сказала:
Щаслива держава - це та, в якомій щасливі люди похилого віку і діти. У відношенні дітей в нашій державі є певні досягнення європейського рівня - це і освіта, і програми усиновлення та підтримки дітей-інвалідів. Але якщо говорити про старих, то до них немає належного ставлення. Раніше доглядом за старими займалися сестри милосердя. На Січеславщіні існувало Товариство червоного хреста, якому в той час були підпорядковані всі громади сестер милосердя. Знаковим є те, що саме в нашому місті зараз відбувається відродження служби сестер милосердя, за підтримки Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Справа вимагає підтримки та залучення нових учасників.

Взявши слово, Ірина Герліванова сказала:
Виховання духовності відбувається в процесі утворення, ідейно-виховної роботи. Дитячо-юнацький центр «Штурм» вже більше 20 років працює з дітьми та всі наші благодійні акції зі збору коштів покликані нести не співчуття, а впевненість у собі. Здорових дітей ми вчимо милосердю по відношенню до інших.