Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 17 березня 2013 р.

Папа не цуратиметься православних братів

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Радіо Ватикану, Папа Франциск буде продовжувати йти екуменічному шляхом, як і його попередники, в тому числі у відношенні з православними. Першим жестом такого роду стане його зустріч 20 березня з делегатами різних християнських Церков, які прибудуть до Ватикану на церемонію інтронізації. На цей день скасована традиційна загальна аудієнція. Велика зустріч з віруючими відбудеться на день раніше - 19 березня, під час урочистої інавгураційної св. Меси, вхід на яку буде вільним, без квитків.

Глава прес-служби святого Престолу отець Федеріко Ломбарді поінформував, що Папа Франциск володіє іспанською, італійською, англійською, німецькою, французькою та португальською мовами.

На питання про можливі нові призначення Святішого Отця, керівник Залу Друку відповів, що це залежить виключно від бажання Папи, але деякі призначення традиційно робляться в перші дні, іноді деякі функції підтверджуються на короткий період в очікуванні остаточного рішення Папи.

Говорячи про здоров'я нового Понтифіка, представник Святого Престолу зазначив, що в молодості у нього була вилучена частина легені, але тепер Папа прибуває в доброму здоров'ї.