Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 28 березня 2013 р.

Семінаристам УГКЦ зробили чорну годину

Цьогорічне відзначення всесвітньої акції «Година Землі», яка проходила 23 березня 2013 року, було особливим як для цієї Міжнародної екологічної ініціативи, так і стало історичним для Української Греко-католицької Церкви, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Цю акцію вже не перший рік підтримує Бюро УГКЦ з питань екології, однак, особливістю нещодавнього відзначення стало те, що на заклик Екобюро, молитовно приєднатись до ініціативи, відгукнулись всі 5 семінарій УГКЦ в Україні, а саме Тернопільська, Київська, Львівська, Івано-Франківська та Дрогобицька, і деякі за її межами. Ініціатори молитовного підтримання акції щиро вірять в те, що, спільно об’єднавшись в молитві за Богом створений світ-природу, вони освячують цю світську ініціативу, виявляючи діло милосердя до ближнього, через шанобливе ставлення до створіння Божого.

У молитві просили Бога за всіх: від керівників держав до простого громадянина, про те, щоб кожен став чутливим до проблем довкілля і міг на своєму рівні відповідально ставився до своїх обов’язків, завжди враховуючи потреби інших, в тому числі й природи.