Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 30 березня 2013 р.

У Львові покажуть про "Отця Кадило". Трейлер

3 квітня 2013 року в Львові продовжується показ документально- історичних фільмів про визначні події історії України та стрічок, що формують історичну пам’ять українців із циклу «Історія в кадрі» в рамках реалізації спільного проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки. Покази відбуваються щосереди з 15-00 до 16-00 у приміщенні ЛОУНБ (читальний зал) за адресою: м. Львів, просп. Шевченка, 13  

3 квітня демонструється документальний фільм “Отець Кадило”. Документальний фільм “Отець Кадило” розповідає про життя і служіння священика Василя Шевчука, який, протягом 1945-1948 років, був капеланом Перемиського Куреня УПА на Закерзонні під псевдом “Кадило”. У фільмі за допомогою художніх сцен, відтворено моменти капеланського служіння о. Василя Шевчука, а також епізоди з його життя.
У Львові покажуть про "Отця Кадило"
Опрацьовано матеріали кримінальної справи священика, які довший час були недоступними і презентуються вперше. Стрічка містить унікальні свідчення вояків УПА з сотень «Громенка» і «Крилача», а також колишніх парафіян о. Василя Шевчука. Продюсер – Тарас Пастернак Сценарій і дослідження – Тарас Бабенчук Запрошуємо всіх бажаючих в бібліотечний кінозал.