Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 5 березня 2013 р.

В УУБА засідали кафедри біблеїстики, історії та богослів'я

Як повідомили редакції "Помісної Церкви" у прес-службі УУБА - КаУ, 27 лютого 2013 року в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія відбулося засідання кафедри бібліїстики, церковної історії та теоретичного богослов'я. На порядку денному було розглянуто ряд питань, серед яких: 1. Про підсумки написання ККР з навчальної дисципліни "Святе Письмо Нового Завіту" студентами 4 курсу. 2. Про підсумки написання ККР з навчальної дисципліни "Історія Православ'я в Україні" студентами 6 курсу. 3. Про затвердження білетів на комплексний державний екзамен за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. 4. Про затвердження білетів на комплексний державний екзамен за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр. 5. Аналіз відвідування студентами пар. 

6. Про затвердження тем курсових робіт з навчальної дисципліни "Біблійна історія" для студентів 1 курсу денної форми навчання. 7. Про затвердження тем курсових робіт з навчальної дисципліни "Історія Української Православної Церкви" для студентів 3 курсу денної форми навчання. 8. Про затвердження тем курсових робіт з навчальної дисципліни "Догматичне богослов'я" для студентів 4 курсу денної форми навчання. 

В УУБА засідали кафедри біблеїстики, історії та богослів'я
9. Про затвердження тем курсових робіт з навчальної дисципліни "Історія Православ'я в Україні" для студентів 5 курсу денної форми навчання. 10. Про ліквідацію академзаборгованості студентами денної форми навчання за І-й семестр 2012 - 2013 н.р. 11. Про подачу тем доповідей до наукового вісника УУБА-КаУ. 

12. Про завершення терміну доопрацювання навчально-методичних комплексів та робочих навчальних програм. 13. Обговорення круглого столу на тему "В.І. Вернадський: людина і мислитель історичної доби", приурочений до 150-річчя від дня народження академіка В.І. Вернадського.