Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 5 березня 2013 р.

Луганчанин убив доньку після перегляду інтернету

Трагедія розігралася 8 лютого в луганській родині, яку всі вважали благополучною. 33- річний батько посеред ночі витягнув з ліжка двох дітей і відвів їх з будинку, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Факти.- Близько 2 години ночі в чергову частину міліції зателефонувала жінка, - розповідає прес-офіцер Луганського міського управління внутрішніх справ Ольга Радкевич. - Ридаючи, вона повідомила, що її чоловік, перебуваючи у вкрай збудженому стані, повів з будинку на вулиці Градусова двох дітей - хлопчика п'яти років і дворічну дівчинку. На місце відразу була направлена оперативна група, орієнтування були роздані нарядам ДПС і «Беркута».

А через кілька хвилин після першого дзвінка в міліції пролунав ще один - дзвонили з поста охорони мерії. Бійці повідомили, що з боку пам'ятника Ворошилову, лунають несамовиті дитячі крики. Перед прибулим на місце події нарядом міліції постала жахлива картина: біля підніжжя величезної скульптури на бетонних плитах, залитих кров'ю, лежала дівчинка без ознак життя, а поруч знаходився знавіснілий чоловік, котрий волаючи «шістсот сорок, шістсот сорок!» душив руками хлопчика. 

Кілька оперативників ледь змогли відірвати несамовитого чоловіка від дитини. Лікарі «швидкої» констатували смерть дівчинки - батько розтрощив їй голову об плити. Це сталося на очах у старшого братика. Фізично він майже не постраждав, але відчув сильне потрясіння і зараз перебуває з мамою в стаціонарі психо-неврологічного диспансеру.

Луганчанин убив доньку після перегляду інтернету
Усі, хто знав Ірину та Олега (імена змінені), говорять, що у них була хороша сім'я. У шлюбі подружжя прожило 12 років, ростили трьох дітей - 9-річну Катю (в ту фатальну ніч батько, на щастя, її не зачіпив), 5-річного Ігоря та 2-річну Сонечку. Сім'я не розкошувала, але мала непоганий достаток, який забезпечував глава сімейства. Ірина сиділа вдома в декреті, а Олег працював на Центральному ринку, що в п'яти хвилинах ходьби від будинку. Спиртним пара ніколи не зловживала. Будиночок біля сім'ї хоч і невеликий, але міцний і доглянутий. Ірина, яка зараз лежить у лікарні з синочком, спілкуватися категорично відмовляється. Але одну важливу деталь жінка все ж повідомила правоохоронцям.

- Дружина зловмисника розповіла про його захоплення сатанинськими сайтами в інтернеті. Напередодні події він просидів на них цілий тиждень. Перед тим як забрати дітей з дому, він говорив про те, що йде проводити якийсь ритуал, - повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області Тетяна Погукай. Деякі з колег Олега говорять, що нібито ще до одруження він побував у якійсь секті. Потім начебто з неї вийшов і відновлювався за допомогою психолога. Але більш детально розповісти що-небудь ніхто не може, тому що спілкувався чоловік на особисті теми неохоче навіть з приятелями.

Сам же чоловік свій вчинок ніяк не пояснює і поки вперто мовчить. Йому вже призначили судово-психіатричну експертизу.