Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 25 березня 2013 р.

Конференція Північно-західного Деканату УПЦ США

Традиційно в час Великого Посту в Північно-Західному деканаті штату Нью-Йорк проходять збори духовенства деканату. Так і цього року 23 березня в храмі Святої Покрови м. Рочестер зібралися на Конференцію духовенства священники.

По традиції деякі з них прибули з родинами та приступили до Таїнства Святої сповіді. Божественну Літургію очолив декан Північно-західного Деканату штату Нью–Йорк прот. Ігор Креховецький настоятель парафії Св. Покрови в м. Рочестер, НЙ., в співслужінні священників деканату о.Івана Семка —настоятеля парафії Св. Покрови в м. Геркімер НЙ., о. Юрія Касьянова —настоятеля парафії Св. Трійці в м. Чіктовага, НЙ., о. Борислава Кронера —настоятеля парафії Св. апостола Луки в м. Варнерс НЙ.

По закінченню Богослужіння молитвою «Отче наш» розпочалася Конференція духовенства. Були докладно розглянуті питання духовного та загального стану кожної парафії та намічені спільні дії в підтримці та розвитку наших парафій відносно долучення до них нових членів. Особливо гостро стояло питання про залучення молоді та новоприбулих до активного життя громад і подолання різного роду перешкод в цьому напрямку роботи та взаємодопомоги серед духовенства деканату.

Конференція Північно-західного Деканату УПЦ США
Кожен із священиків ділився своїм особистим досвідом духовного служіння та адміністративної практики на теренах своєї громади. Конференція тривала декілька годин, але розмови продовжувалися, говорили про наболіле та стан справ на сьогоднішній день. В повному розумінні та братерській любові пройшов час спільного діалогу.

Учасники Конференції прийняли пропозицію звернутися до всіх деканатів Святої Української Православної церкви в США з рішенням провести Конференцію деканів нашої церкви для обміну досвідом праці на теренах своїх деканатів. Прот. Іван Семко подав пропозицію в часі Великого Посту провести почергово в кожній парафії деканату Таїнство Єлеєопомазування за участю всіх священиків. Всі рішення прийнялися одноголосно. На закінчення Конференції отець декан Ігор Креховецький подякував Сестрицтву та Управі парафії Св. Покрови в м. Рочестер за смачний обід та гостинність, а всьому духовенству за присутність та прийняті рішення і молитвою завершив Конференцію.

Отець Юрій Касьянов
секретар Північно-західного Деканату Штату Нью-Йорк