Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 16 березня 2013 р.

Історична подія: КВК в духовній академії РПЦ

14 березня 2013 року в Санкт-Петербурзькій православній духовній академії відбувся чемпіонат з КВК (КВН), в якому взяли участь студенти магістратури, бакалаврату і регентського відділень. До складу суддівської комісії увійшли: ієрей Діонісій Холодов; Дмитро Георгійович Добикін, Надія Василівна, Колесникова завідуюча факультетом іноземних студентів; Хмелевська Ірина Юріївна, викладач регентського відділення. Головував у журі протоієрей Димитрій Юревич, проректор з науково-богословської роботи.

У конкурсі брали участь три команди: «Залишитися в живих», «Табір» та «Заручники Призми». КВН складався з 4-х етапів: привітання, розминка, кіноконкурс і домашнє завдання. За результатами всіх конкурсів, перемогла команда «Заручники Призми», друге місце дісталося команді «Залишитися в живих». На третьому місці опинилася команда «Табір».

Історична подія: КВК в духовній академії РПЦ
Хлопці ділилися своїм почуттям гумору з глядачами і один з одним, подарували всім присутнім масу позитивних емоцій.У числі глядачів був присутній ректор духовної академії єпископ Петергофський Амвросій. Після виступу він подякував організаторам заходу і привітав усіх присутніх з історичною подією - з конкурсом КВК, що вперше пройшов в СПбПДА. Учасників нагородили пам'ятними подарунками, а також поїздкою на Бородінське поле.