Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 21 березня 2013 р.

Кесареве - кесарю, а Кіпру - ліри

Як повідмоляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на грецький телеканал СКАЙ, Предстоятель Кіпрської Православної Церкви закликав уряд Кіпру вийти із зони євро і повернутися до національної валюти: «Ми при першій можливості повинні вийти із зони євро. Нам достатньо нашої ліри. У ці дні наш народ усвідомив, як до нього ставляться наші «союзники» в Європі і повний рішучості вибрати самостійний шлях розвитку ». 

Коментуючи запропонований пакет економічної допомоги з боку Європейського Союзу, Кіпрський архієпископ заявив: «ми дякуємо їм, але не потребуємо їхньої допомоги. Тепер ми приступимо до самостійного пошуку шляхів виходу з кризи ».

Кесареве - кесарю, а Кіпру - ліри
На учора (20 березня) була намічена зустріч предстоятеля Кіпрської Церкви з президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом. Темою обговорення мало стати стан Кіпру після відмови парламенту піти на запропонований ЄС податок на банківські вклади. Джерела телеканалу СКАЙ припускають, що незабаром Кіпрський архієпископ звернеться до Патріарха Московського Кирила з проханням клопотати перед президентом Росії Путіним про економічну допомогу Кіпру.