Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 16 березня 2013 р.

Інтимності: чому Папа Франциск став ченцем? Відео

Виявляється, Папа Римський Франциск вибрав служіння церкві через невзаємне кохання. В 12-13 років аргентинець Хорхе Маріо Бергольо був закоханий в якусь Амалію. "Якщо я не одружуся на тобі, то стану священиком", - вручив їй малюнок, на якому був зображений маленький білий дім із червоним дахом, юний Хорхе. "Це будинок, який я куплю, коли одружуся на тобі", - було підписано на цьому малюнку. Молоді люди розлучилися, пише італійська Corriere della Sera. За словами самої Амалії, це послання дуже не сподобалося її батькам. І батьки дівчинки зробили все можливе, щоб юні Хорхе і Амалія розлучилися.  

"Я йому так і не відповіла на це послання. Я хотіла тільки того, щоб він зник з мого життя, - заявила Амалія. - А потім я попросила Хорхе не шукати її, тому що йому доведеться мати справу з її батьком. З тих пір я не бачила Хорхе. А мама порвала його малюнок на шматки".

Тоді ніхто не міг собі уявити, яку роль може зіграти цей розірваний листок паперу в історії Католицької церкви. Малюнок майбутнього Папи Римського не зберігся, але колір даху його ватиканської резиденції, дійсно, близький до червоного - теракотовий.