Субота, 2 березня 2013 р.

Помер протоієрей Мирослав Стемпель

28 лютого, на 46 році передчасно пішов з життя настоятель столичного храму преподобного Серафима Саровського при Опіковому центрі (вул. Попудренко, 36) протоієрей Мирослав Стемпель. Отець Мирослав народився 13 жовтня 1967 року. В 1992 році закінчив Київське вище військово-морське політичне училище. В 1996 році закінчив Київську Духовну Семінарію. Рукоположений в сан священика Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром 25 серпня 1996 року. З 1997 року ніс послух настоятеля храму преподобного Серафима Саровського у Дніпровському благочинні м. Києва. Його смерть — важка втрата і велика скорбота для парафії. Висловлюємо наше сердечне співчуття парафіянам храму преподобного Серафима Саровського, а також рідним та близьким отця Мирослава. Віримо, що милосердний Господь протоієрея Мирослава «в оселях праведних вселить, на лоні Авраама упокоїть, і до праведних причислить». Вічна йому пам’ять. 

Біографічна довідка:

Протоієрей Мирослав Стемпель, народився 13 жовтня 1967 року в с. Текуче Косівського району Івано-Франківської області.
Вісім класів закінчив у 1983 році, вступив до Коломийського ПТУ №14 на спеціальність “червонодеревник”.
У 1986 році закінчив ПТУ і був призваний на строкову службу до Военно-Морського Флоту.
У 1988 році вступив до Київського вищого військово-морського політичного училища, яке закінчив у 1992 році, і в тому ж році поступив до Київської духовної семінарії, яку закінчив у 1996 році.
23 червня 1996 р. в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври м. Києва за Божественною літургією рукоположений Архієпископом Херсонським і Таврійським Іларіоном у сан диякона.
25 серпня 1996 р. в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври м. Києва за Божественною літургією Блаженнішим Володимиром, Митрополитом Київським і всієї України рукоположений у сан священика.
 27 травня 1997 р. Указом Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України призначений настоятелем храму преподобного Серафима Саровського, де служив до часу смерті.