Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 13 березня 2013 р.

Справедливість є: нагорода знайшла митрополита

12 березня 2013 року митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар взяв участь у засіданні Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Голова Ради міністрів АРК Анатолій Володимирович Могильов вручив Митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня. Цією високою нагородою постійний член Священного Синоду УПЦ Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазаря був нагороджений Указом Президента України Віктора Федоровича Януковича 22 січня 2013 з нагоди Дня Соборності та Свободи України (Указ № 35/2013).

У свою чергу сьогодні митрополит Лазар звернувся з подячним листом до Президента, повним текстом якого володіє редакція інтернет-проекту "Помісна Церква"

Шановний Віктор Федорович!

Щиро дякую Вам за високу оцінку мого труда — державну нагороду, орден князя Ярослава Мудрого IV ступені, яку учора мені вручив за Вашим дорученням Анатолій Володимирович Могильов, і яку я розцінюю як визнання праці і заслуг всього духовенства та православної пастви Сімферопольської і Кримської єпархії. Зараз усі ми покликані невпинно працювати во ім'я нашої православної України. Завжди з радістю використовую нові можливості в галузі церковно-державних відносин, щоб на нашій благодатній землі, в серцях усіх її народів назавжди панували мир, злагода та духовна радість.

Молитовно бажаю Вам, шановний Віктор Федорович, міцного здоров'я, духовних діянь, успіхів в усій Вашій Богоугодній державній праці на благо Святої Матері Церкви та українського народу.

Благословіння Боже нехай буде з Вами, Вашими рідними та близькими.

Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар