Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 16 березня 2013 р.

Архімандрит Миколай буде єпископом Васильківським

16 березня у синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив чин наречення архімандрита Миколая (Почтового) на єпископа Васильківського, вікарія Київської єпархії.

Його Блаженству співслужили: митрополити Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії), Вишгородський і Чорнобильський Павел (намісник Лаври), архієпископи: Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій та Фастівський Даміан.

Рішення про обрання архімандрита Миколая (Почтового) на єпископа Васильківського, вікарія Київської єпархії було ухвалено на засіданні Священного Синоду УПЦ 15 березня 2013 року (журнал № 35). При нареченні обраний до архієрейського служіння священнослужитель звернувся до Блаженнішого Митрополита Володимира та архіпастирів, що йому співслужили, зі ставленицьким словом.