субота, 16 березня 2013 р.

На Коломийську кафедру УПЦ КП прибув новий єпископ

Рішення про призначення нового правлячого архиєрея на Коломийську єпархію було прийнято на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату від 8 березня 2013 року (журнал №14). За благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА, Преосвященного Юліана, єпископа Коломийського і Косівського представив Високопреосвященнійший Іоасаф, Митрополит Івано-Франківський і Галицький.

Зустріч новопризначеного архіпастиря відбулась 15 березня 2013 року в Єпархіальному управлінні за участи секретаря єпархіального управління Диякона Івана Бігуса та отців деканів: Декана Верховинського митрофорного протоієрея Димитрія Михавківа, Декана Городенківського митрофорного протоієрея Богдана Мороза, Декана Коломийського митрофорного протоієрея Василія Гаврилюка, Декана Косівського митрофорного протоієрея Івана Близнюка, Декана Надвірнянського митрофорного протоієрея Олега Траско, Декана Отинійського митрофорного протоієрея Івана Мороза, Декана Яремчанського митрофорного протоієрея Димитрія Кошевка та Декана міста Коломиї митрофорного протоієрея Василія Мізюка та духовенства єпархії.

Після урочистості представлення нового правлячого Архиєрея, Високопреосвященнійший Іоасаф, Митрополит Івано-Франківський і Галицький та Преосвященний Юліан, єпископ Коломийський і Косівський відвідали з братським візитом Єпископа на спокої (колишнього Коломийського і Косівського) Іоана у лікарні. Після цього духовенство на чолі з Преосвященним Владикою звершило Подячний молебень у кафедральному соборі Преображення Господнього міста Коломиї.

Вже в суботу владика Юліан звершить Всеношне бдіння, а в неділю о 10 годині ранку Першу Божественну Літургію на своїй кафедрі. Вже найближчими днями Преосвященний Владика Юліан розпочне відвідини парафій задля розбудови Коломийської єпархії.

Інформація