четвер, 28 березня 2013 р.

Плани на майбутнє: в УАПЦ будуватимуть собор

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" посиланням на інформацію з Угорницького монастиря, з благословення Священноархимандрита Угорницького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря Митрополита Галицького Андрія, керуючого Івано-Франківською єпархією УАПЦ та стараннями намісника обителі архимандрита Олексія підготовлена проектна документація будівництва соборного храму Угорницького монастиря.

П’ятикупольний храм планується побудувати двуповерховим, з хорами на основному ярусі. У храмі буде два приділи – головний та цокольний. Орієнтовна вмістимість храму – 500 чоловік, висота храму – біля 35 м. Над проектом соборного храму, ескізи якого підготувала братія монастиря, працюють архітектори з Івано-Франківська. 27 березня Митрополит Андрій зустрівся з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком та розповів про плани братії монастиря відносно будівництва, ознайомив з проектними документами. На зустрічі були також присутні голова Коломийської РДА Михайло Негрич та архітектори проекту. Михайло Васильович Вишиванюк пообіцяв сприяти задумам братії Угорницької обителі. 

Будівництво соборного храму Угорницького монастиря буде звершуватися за рахунок монастиря та пожертв. Усім, хто бажає допомогти будівництву .