Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 25 березня 2013 р.

Здурів: одружений Охлобистін "прийняв целібат"

Відомий російський шоумен Іван Охлобистін заявив про те, що приймає целібат, тобто буде повністю утримуватися від подружніх стосунків. На цю заяву вже відреагували представники Російської Православної Церкви, висловивши своє здивування. Як відомо, одружені священнослужителі не можуть прийняти целібат. Представники учбового комітету РПЦ також прокоментували повідомлення Івана Охлобистіна, визнавши незрозумілим, навіщо він афішує своє інтимне подружнє життя.

Охлобистін повідомив у своєму Твіттері про те, що «прийняв целібат», після чого на актора обрушився справжній шквал запитань. Інтернет-користувачі не могли зрозуміти, як це можливо - прийняти целібат, якщо людина вже перебуває у законному шлюбі. За словами Охлобистіна вони з дружиною прийняли рішення про те, що візьмуть «на себе обітницю братсько-сестринських стосунків».

Через деякий час Іван Охлобистін стер всі твіти, де містилися згадки про те, що він приймає целібат. Поки актор офіційно не прокоментував своє повідомлення, а представникам ЗМІ в свою чергу зв'язатися з ним не вдалося.

За словами першого заступника голови Учбового комітету РПЦ протоієрея Максима Козлова, який прокоментував твіт Охлобистіна, подружнє життя «як брат з сестрою» серед православних віруючих можливе на певному етапі духовного шляху. Але речі подібного роду ніколи  не афішують. Навіть якщо ті чи інші рішення такого роду «приймаються, то немає ніякої необхідності повідомляти про це всесвіту. І якщо це перед Богом, а не для піару, то незрозуміло, навіщо ми тепер про це розмовляємо », - додав протоієрей.