Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 9 березня 2013 р.

Відомий місіонер хоче бачити Папу гомосексуалістом

Відвертий захисник прав сексуальних меншин відомий своїми екстравагантними витівками і заявами італійський католицький священик Дон Андреа Галло (Дон Андреа Галло) заявив, що Католицька Церква потребує сьогодні Папу Римського, що має гомосексуальну орієнтацію, передає UPI. «Гомосексуальний Папа Римський - це було б чудово! Суть Євангелія в тому, що всі ми - сини і дочки Бога, і ми всі рівні, як діти Бога », - сказав Галло в середу, 6 березня.

Італійське інформаційне агентство ANSA повідомляє, що Галло, будучи засновником спільноти реабілітації від наркотичної залежності в Генуї, в той же час захищає права геїв і лесбіянок. Два роки тому він навіть отримав премію « Гей-персона 2011 року». Андреа Галло також публічно курив марихуану в будівлі муніципалітету Генуї, щоб виступити проти чинних законів про заборону на вживання наркотиків. Галло сказав, що гомосексуальний священик повинен мати можливість для самовираження і Церква не повинна пригнічувати його, «оскільки репресії призводять до педофілії». Галло послався при цьому на власний досвід, додавши, що будучи молодим священиком, він був підданий сексуальному насильству.

Агентства УПІ і ANSA, коментуючи заяву Галло, відзначає, що 75% користувачів азіатського католицького веб-сайту Ucanews.com вважають, що педофілія - це найбільша проблема Католицької Церкви в даний час.

Відомий католицький місіонер хоче бачити Папу гомосексуалістом
84-річний священик з Генуї Андреа Галло відомий не лише, як борець за права содомітів і наркоманів, але і, як прихильник абортів. Нещодавно, 8 грудня минулого року, він нагадав про себе черговим скандалом, закінчивши служіння Меси у своїй парафії партизанським гімном «Bella Ciao». Відео, зняте під час богослужіння, потрапивши на YouTube, зробило священика зіркою: за місяць його переглянули близько 230 тис. людей, повідомляє Periodista Digital. Закінчивши святкове богослужіння, присвячене 42 річниці заснування парафії св. Бенедикта, поклавши на себе хресним знаменням, священик з мікрофоном в руках почав співати «Bella Ciao» і розмахувати червоною хусткою. Присутні на Мессе підтримали його бурхливими оплесками і співом.


Галло надзвичайно популярний в Лігурії, де його називають «червоним священиком», «отцем доріг». З 1975 р. Галло керує громадою св. Бенедикта поблизу Генуезької порту, займаючись тут проектами допомоги наркозалежним та маргіналам.