Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 7 березня 2013 р.

Цитати з Біблії надрукували на ...туалетному папері

Фінська компанія випадково випустила туалетний папір, на якій надруковані цитати з Біблії, повідомляє Reuters. На туалетному папері Lambi, що продавався в Норвегії, Данії і Швеції, виявили цитати з Євангелія від Матвія і Першого послання до коринфян. Зокрема, там були надруковані слова Ісуса з Нагірної проповіді: "Бо де скарб твій, там буде й серце ваше". У компанії Metsa Tissue, що випускає цей туалетний папір, пояснили, що за планом на папері мали надрукувати послання про любов, а відповідні цитати їм підказали користувачі соціальної мережі Facebook.

Керівництво компанії стверджує, що про цитати з Біблії дізналося вже після випуску партії продукції, бо деякі клієнти висловили обурення вибором цитат. "Це ознака поганого смаку і відсутність поваги. Рядкам з Біблії не місце на туалетному папері", - заявила єпископ муніципалітету Тенсберг Лайла Ріксаасен Даль.

"Людям подобається читати маленькі, приємні послання, коли вони сидять в туалеті, а наша мета була не проповідувати, а дати людям радість", - зазначила представник Metsa Tissue Кристина фон Трампа. Втім, у компанії пообіцяли, що в майбутньому будуть уважніше підходити до вибору цитат для туалетного паперу.