Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 25 березня 2013 р.

Воїстину: одну з Pussy Riot батько називає Антихристом

Учасниця скандальної групи Pussy Riot, котру називають Кот і яка втекла від суду, зізналася журналістам, що її батько вважає її Антихристом. В інтерв'ю американському телеканалу CBS дівчина, яка приховує своє обличчя під Балаклавою, розповіла, що небагато знайомих знають про її причетність до скандальної акції у храмі Христа Спасителя, а батьки категорично засуджують її діяльність: "Їм це дуже не сподобалося. Мій тато - вірянин, він вважає, що наш вчинок гідний Антихриста".

Як повідомила Кот, їй і ще одній учасниці Pussy Riot вдалося уникнути суду, втікши за кордон. "Я трохи хвилююся. Але все ж я б хотіла, щоб цей виступ теж був свого роду протестом. Ми не здамося. Те, що сталося з нами, абсолютно неприйнятно", - цитує слова дівчини Газета.Ru.

У середу, 20 березня, Мосміськсуд відхилив наглядові скарги на вирок учасницям панк-групи Pussy Riot Альохіній, Толоконниковій і Самуцевич. Тим не менше, як повідомляє чоловік Надії Толоконникової Петро Верзілов, засуджені дівчата планують подати скарги на рішення голові Мосміськсуду.

Нагадаємо, три учасниці панк-групи Pussy Riot - Марія Альохіна, Надія Толоконникова і Катерина Самуцевич - були в серпні 2012 року визнані винними у хуліганстві за акцію у храмі Христа Спасителя в лютому 2011 року, коли вони на амвоні заспівали пісню Богородице, Путіна прожени. Суд засудив до двох років колонії кожну, проте потім покарання Самуцевич було замінено на умовне.