Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 12 березня 2013 р.

Архієпископ Марк з РПЦ осудив рок-музику

Глава управління Московської патріархії закордонних установ архієпископ Єгор'євський Марк вважає, що слухання рок-музики шкодить душі людини, повідомляє "Інтерфакс-релігія" сьогодні, 12 березня. "Християну не корисно слухати рок-музику: сенс пісень і характер їх виконання неодмінно накладає відбиток на розуміння світу. Більш того, на фізичному рівні при прослуховуванні багатьох рокових творів піднімається тиск і створюється помилкова ейфорія", - заявив ієрарх РПЦ МП, відповідаючи на питання відвідувачів сайту Синодального інформаційного відділу. 

За його словами, рок-музика - частина культурної епохи 60-80 років XX століття - сприймається "як символ розбещеності, вседозволеності і збоченості".

Єгорєвський архієпископ Марк осудив рок-музику

"Багато хто, занурившись в ці неподобства, так і не змогли повністю очиститися від їх згубного впливу", - вважає архієпископ.

У той же час він не бачить нічого поганогов проповідях на рок-концертах. "Часом ми бачимо, як деякі з священнослужителів розмовляють з рокерами, в тому числі на концертах. Сама по собі ідея хороша, оскільки таким чином з'являється можливість звернутися до тієї аудиторії, яка, як правило, рідко відвідує храм. Часто такі бесіди приносять благі плоди ", - впевнений архієпископ Марк.