Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 11 березня 2013 р.

Управління у справах молоді запрошує на семінар

З благословення патріарха Філарета  Синодальне Управління у справах молоді запрошує на семінар-практикум «Недільна школа – рятівний Ковчег дитини». (Створення, діяльність та розвиток недільних шкіл у місті Києві) намісників монастирів, настоятелів та священиків київських православних церков, керівників та вчителів недільних шкіл, викладачів предмету «Християнська етика» у державних школах.

На порядку денному заплановано розглянути такі теми: 1. Рятуймо наших дітей! – Виклики та спокуси сьогоднішнього дорослого світу та вплив їх на дитячу свідомість. 2. Повернемо дітям вкрадене! – Єдиний порятунок від згубного впливу безбожного світу на дитячі душі це повернення їм вищих ідеалів. 3. Християнство це сила! – Масштабні та дієві християнські заходи, які б відчутно впливали на моральний стан молоді в суспільстві: організація єдиної мережі недільних шкіл України.

Семінар відбудеться 16 березня 2013 року в актовому залі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул.,Трьохсвятительська 8. Початок семінару о 10-00. Київ - 2013