Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 11 березня 2013 р.

Як завдяки перуці та брехні стати цілителем? Відео

Перш ніж поспішати до відомої цілительки, щоби зняти пристріт, добре подумайте і зазирніть у гаманець. Бо, як виявилося, стати знахарем можна, маючи перуку і аматорські акторські здібності. Кількість тих, хто за гроші обіцяє щастя і здоров'я, в Україні щороку більшає. Вони друкуються в газетах, організовують дивакуваті тренінги, але найкраще на них працює так зване "сарафанне радіо". Звичайно в кожного є купа знайомих, які десь чули про бабку там десь в якійсь області, яка вилікувала там чийогось кума чи брата.

Утім для того, щоб і необтяжені медичною освітою люди могли офіційно займатися цілительством, в Україні діють спеціальні курси. Там учать і травами, і руками, і навіть п'явками лікувати. Щоб офіційно практикувати, цілителям потрібен дозвіл МОЗу, але тих, що його отримали, в Україні не так уже й багато. Ці люди навіть пройшли спеціальні клінічні випробування, коли новоспеченому цілителю дають 10 традиційних хворих і просять їх полікувати власними нетрадиційними методами.

Проте доводити, що ти щось знаєш і вмієш, для більшості людей довго, нудно і складно. Значно легше купити дозвіл або й узагалі без нього самому назватися цілителем, надрукувати оголошення і гастролювати по Україні.

ТСН вирішили зайнятися "цілительством" в одному із сіл на Вінничині.
ТСН вирішили зайнятися "цілительством" в одному із сіл на Вінничині. Для приваблення клієнтів розклеїли оголошення про унікальний зцілюючий сеанс із древніми світлими традиціями та знімання вінка безшлюбності у будь-якому віці. Цікаво, що за наступних шість годин на індивідуальний прийом до знаменитої народної цілительки прийшло 12 душ. Усі готові платити. Хтось хотів полікуватись, хтось — щоб чоловік кинув пити.

Потім усіх клієнтів запросили на загальний зцілювальний сеанс журналістка ТСН розповіла про перевтілення. Люди не розгнівалися і не образилися. Мовляв, правильно робите, що показуєте, як нас дурять. А ось на інших цілителів можна вплинути лише двома способами: поскаржитися у міліцію або просто до них не звертатись.