Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 14 березня 2013 р.

Хто б подумав: затриманий ієромонах виявився олігархом

Адвокат Ігор Трунов, що на суді представляє інтереси родичів двох робочих, загиблих у ДТП на Кутузовському проспекті Москви влітку 2012 року, просить суд заарештувати автопарк іномарок колишнього співробітника Управління справами Московської патріархії ієромонаха Ілії (Сьоміна), обвинуваченого у цій аварії. Це майно могло б покрити всі  цивільні видатки за позовами. Крім білого позашляховика Mersedes G500, на якому, за версією слідства, ієромонах Ілія скоїв ДТП, в його власності ще знайшлися автомобілі BMW 750i і купе Mersedes SL500. Загальна вартість автопарку священнослужителя становить близько 15 млн рублів, пишуть "Известия". 

Суд над ієромонахом, від якого вже відхрестилося священноначаліє, йде в ці дні в Дорогомиловском суді Москви. Для того, щоб знайти майно ієромонаха Ілії, адвокат Трунов провів ціле розслідування. Як з'ясувалося, священик виявився вельми забезпеченою людиною. У його власності перебувають три дорогих іномарки, а також кілька об'єктів нерухомості в Москві. Він звернув увагу, що на всіх автомобілях священнослужителя стоять реєстраційні номери "спецсерій", в тому числі і А-МР, які зазвичай видають керівництву правоохоронних органів, спецслужб або співробітникам адміністрації президента.

Хто б подумав: затриманий ієромонах виявився олігархом
"На G500 стоять номери а918мо77, у SL500 - о277мр77, у BMW - а558мр, - розповів адвокат. - Автомобілі з такими номерами співробітники ДАІ не зупиняють. Їх не можна просто так отримати, тільки якщо є зв'язки на найвищому рівні ". За словами Трунова, у 25-річного священнослужителя знайшлася і картка елітного фітнес-клубу в готелі "Україна", де річний абонемент обходиться в 1 млн рублів. По інформації захисника, у Сьоміна в Москві також є декілька квартир. У зв'язку з цим, він має намір звернутися до реєструючих органам із запитом про встановлення ціни нерухомості, що належить ієромонаху Іллі.

Як вважають експерти, незліченні багатства юного ієромонаха виникли в результаті його тісних контактів з "гей-елітою" Москви. Факт роботи ієромонаха в Управлінні справами патріархії, який Керування тепер заперечують, підтвердив у своєму блозі протодиякон Андрій Кураєв. Останнім часом все частіше надбанням громадськості стають скандали, пов'язані зі згаданою вище "елітою", в оточенні Патріарха Кирила (Гундяєва).